Gilaburu Şurubu Nedir?

Gilaburu meyvesi kayseri ve civarında yetişen kırmızı, top top, acımsı bir meyvedir. Bol su ile yetişen bu meyve Ekim ayında ağaç dallarından toplanmaya başlar. Gilaburu toplandıktan sonra meyve halinde yenir ama istenirse gilaburu güzelce yıkanır ve bol su ile bidonlara doldurulur mayalanmaya bırakılır. Mayalandıktan sonra gilaburular bidonun içinden çıkarılır ve bidondaki gilaburu suyu içilmeye hazır hale gelir. Gilaburunun birçok adı vardır (frenk üzümü, gilaboru, gilabolu ) vb. dir.

Gilaburu Şurubu Faydaları Nelerdir?

Gilaburu içerisinde çeşitli ve faydalı bitkiler bulundurur. Bu bitkileri araştırarak uzman doktorların tavsiye ettiği bitkiler olduğunu görebilirsiniz. Alternatif tıp ile tıbbın aksine diyabet konusunda daha ileri bir seviyede olduğu uzman doktor tarafından zaten bilinmektedir. Doğal gilaburu şurubu ile sizlerde ilaç ve iğne bağımlılığından kurtulabilirsiniz.

Gilaburu şurubu diyabeti zayıflatarak bitirmeyi amaçlayan bir üründür. Tamamen doğal maddelerden  yapılarak katkı içermeyen bir üründür. Faydaları;

  • Şeker seviyesini düzenli kullanımda düzenler
  • Açlık şekerini dengeler
  • Şeker hastalığını bitirmeye yardımcı olur
  • Sağlığa hiçbir yan etkisi yoktur
  • Pankreasa ve karaciğere faydaları üzerinden diyabeti düzenlemesidir.

Aşağıdaki belirtilenlerden hangisi veya hangileri varsa gilaburu şurubunu kullanma süreniz o kadar artacaktır.Buna göre kendinizi analiz ederek varsayımlarda bulunabilirsiniz.

 Ciltte Kaşıntı ve Yaralar;

Kandaki şeker yükselmeye başlayınca cilt kuruyabiliyor. Bu kaşıntı, el, ayak, bacak başta olmak üzere yaralara sebep olabilir.

Sık Tuvalet İhtiyacı;

Yükselen kan şekerinin böbrekler üzerinde yarattığı basınç nedeni ile sık sık idrara çıkma ihtiyacı duyulması.

Yorgunluk ve Halsizlik;

Karaciğer verimsizliği nedeni ile kandaki enerji kullanılamayabilir. Bu durum, konsantrasyon azlığı ve uykusuzluğu ortaya çıkarabilir.

Çok Su İçme İsteği;

Pankreas, kan şekeri dengeleyecek kadar insülin salgılayamadığından ağızda kuruluk oluşması.

Eğer şeker hastası değilseniz ve bu belirtiler sizde varsa doktora danışmanızı tavsiye ederiz.

Özellikle tip 2 hastalarında etkileri daha yoğun olmasına rağmen tip 1 hastalar içinde kullanılabilen bir üründür. Sizlerde diyabet hastalığından kurtulmak ve sağlığınıza kavuşmak için gilaburu şurubunu tercih edebilirsiniz. Web sitemizden uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde gilaburu şurubu temin edebilirsiniz.