Gilaburu Şurubu

Gilaburu şurubu içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan tamamen doğal ve bitkisel bileşenlerden meydana gelen bir üründür. Gilaburu, Adoxaceae ailesinden nohut büyüklüğünde, kırmızı renkli meyve veren bir ağaç türüdür. Yüksek miktarda C vitamini içeren gilaburu ve gilaburu şurubu uyku bozukluğu gibi sorunlara da çare buluyor. Gilaburu şurubu besin zincirine takviye edici bir gıda ürünüdür. Kimyasal maddeler ve zararlı katkı maddeleri bulundurmadığı için sağlığa zararlı değildir.

gilaburu meyvesi faydaları

Gilaburu Şurubu İçeriği?

Faydaları saymakla bitiremeyeceğimiz mineral kaynağı gilaburu şurubu şeker hastalığının düzelmesinde çok önemli roller oynar, ayrıca açlık ile şeker hızlı bir şekilde dengelenmektedir. İçerisinde çakşır kökü, çoban çökerten, enginar, ginseng, stevia ve son olarak gilaburu içeren gilaburu şurubu içerisinde ki bu doğal bileşenler sayesinde oldukça faydalı bir üründür.

  • Çakşır Kökü: Vücutta bulunan zararlı maddelerin atılmasını sağlar. Kan şekerini oldukça düşürücü bir etkiye sahiptir. Bu sayede kan şekerini dengeler ve kalp, damar yollarının da sağlıklı bir şekilde açılmasına oldukça fayda sağlar.
  • Çoban Çökerten: Pankreas onarımında yardımcı olur ve kas gücünü arttırmaya fayda sağlar. Bu sayede vücut dayanıklılığını da arttırır.
  • Enginar: Karaciğer ve kalp dostudur. Karaciğeri temizler aynı zamanda mideyi korur, sindirim sistemini güçlendirir. Enginar içerisinde doğrudan kan şekerini düşürmeye yardımcı olan inülin isimli etken maddeyi bulundurmaktadır.
  • Ginseng: Bu tür takviyelerde çoğunlukla kullanılan bir bitkidir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde oldukça büyük rol oynar. Yorgunluk ve halsizlik gibi durumlarla başa çıkmanın en verimli yoludur. Tüm bu faydaların yanında kan şekerinin düşmesinde katkı sağlar, özellikle karaciğer rahatsızlıkları için birebirdir.
  • Stevia: Diyabet hastaları için birebir  fayda sağlar. Dünya da her geçen gün kullanımı artmaktadır ve başarılı bir sonuç sergilemektedir. Aynı zamanda günümüz hastalıklarından hipertansiyon, obezite gibi sorunlara da tedavi sağlamaktadır. Şeker yerine de tüketilebildiği için dilde ki tat alma duyularına tatlıymış gibi hissettirir fakat içinde hiç şeker bulundurmaz. Diyabet hastaları tarafından yoğun olarak kullanılır.

Gilaburu Şurubu Faydaları

Gilaburu şurubu kan oranının arttırılmasında ve kan basıncının düşürmeye yardımcı olmasında büyük rol oynar. 30 günlük kullanım sürecinde kalıcı etkiler göstermeye başlamaktadır. Vücutta insülin oranını dengeleyebilir aynı zamanda kalıcı diyabetik dengesinin sağlanmasında yardımcı olur. İç organların fonksiyonlarında onarımına çok yardımcı olur. İlk kullandığınız andan itibaren bu etkileri göstermede oldukça etkilidir. Bunların yanında yemek yedikten sonra beraberinde gelen aşırı yorgunluk ve halsizlik hissini giderici bir etkiye sahiptir.

Gilaburu şurubu faydaları

Gilaburu Şurubu Kullanımı

Gilaburu şurubu kullanımı oldukça basit ve zahmetsizdir. Her bir kutu içerisinde 15 adet şase bulunmaktadır. Bir şase sadece tek bir seferlik kullanıma uygundur. Gilaburu şurubu tamamen bitkisel bir üründür. Kesinlikle kimyasal bir madde içermemektedir ve kesinlikle ilaç değildir. Kullanım süreci 30 gündür. Kullanımın son günlerinde daha doğru ve etkili sonuçlar gözlemlenebilir. Vücudun bağışıklık sistemine göre süreç hızlanıp yavaşlayabilir. En dikkate alınacak kullanım şekli dozunun üstüne ya da altına düşmeden kullanılmasıdır. Aynı şekilde kullanım aksatılmadan devam ettirilmelidir.

Gilaburu Şurubu Hangi Belirtilerde Kullanılır?

  • Çok Su İçme İsteği: Pankreasın kan şekerini dengeleyecek kadar insülin sıvısını dolayı ağzımız kurur ve bu yüzden sürekli su içme ihtiyacı hissederiz.
  • Yorgunluk Ve Halsizlik: Karaciğer verimsizliğinden kaynaklanan gün içerisinde yorgun ve halsiz hissetme gibi problemler yaşanır. Karaciğerin yetersiz kaldığından dolayı kandaki enerji kullanılamaz bu nedenle halsiz ve yorgun hissedilir.
  • Ciltte Kaşıntı Ve Yaralar: Kanda şeker oranı yükseldiği zaman ciltte kuruma gibi problemler ortaya çıkar. Bu tür durumlarda kaşıntı da yaşayabilirsiniz. Kaşıntının olabileceği bölgeler: ayak, el, bacak başta olmak üzere yaralara sebep olabilir.
  • Sık Tuvalet İhtiyacı: Böbreklerin üzerinde yükselen kan şekeri sürekli bir basınç oluşturur bu oluşan basınçtan dolayı sık sık idrara çıkma ihtiyacı duyulmaktadır.

Bu tür belirtilerden kaç tanesini kendinizde görüyorsanız ona göre gilaburu şurubu kullanım süreniz uzayacaktır.