Kullanımı

Gilaburu şurubu kullanımı oldukça basittir. Her kutu içerisinde 15 adet şase bulunmaktadır. Her şase tek bir kullanıma yetmektedir. Halime bayanların kullanılması tavsiye edilmez çünkü hamilelikle ilgili testleri yapılmamıştır. Tamamen bitkisel bir üründür kesinlikle ilaç değildir. Takviye edici gıda ürünü olarak bilinmektedir. Kullanım süreci minimum 30 gündür. Bu süreç içerisinde bazı etkiler hemen bazı etkiler son günlere doğru gözlemlenebilir. Vücudun bağışıklık sisteminin güçlü olması süreci hızlandırabilir ve daha çabuk iyi sonuçlar almaya başlayabilirsiniz.

Temel olarak gilaburu şurubu pankreas ve karaciğerin onarılmasına yardımcı olmaktadır. Bu işlem doğrultusunda vücut kendisini toparlayıp kan şekerini düzenlemektedir. Diyabetin haricinde farklı faydaları olmasına rağmen en çok tercih edilmesinin nedeni bu organların tedavi edilmesine yardımcı olmasıdır.

Vücut direncinin zayıf olması halinde tedavi süreci uzayarak daha geç sonuç almanıza neden olabilmektedir. Bundan kaynaklı olarak da yaş önemli bir faktördür. Genç bireylerin vücudunun onarılması daha hızlıdır. Doğal olarak ürünü kullandıklarında görecekleri iyileşmede yaşlı bireylere göre daha çabuk gerçekleşecektir.

Kullanımı ve saklama koşulları ürün ambalajlarında detaylı olarak belirtilmektedir. En önemli husus kullanım dozunun altına ya da üstüne çıkmadan belirtilen miktarda kullanılmasıdır. Aynı şekilde kullanımın düzenli olması ve aksatılmaması da alacağınız sonuçları ciddi oranda etkilemektedir. Farklı bir hastalığınız ya da rahatsızlığınız var ise ürünü almadan önce doktorunuza başvurarak onay almanız gerekmektedir.